12. 08 2017 14:15 | Janka Tomaškovičová

Tieto hudobné esá uvidíte na Dni otvorených dverí v Markíze

Pozrite si kompletný zoznam účinkujúcich.

Deň otvorených dverí
Deň otvorených dverí Foto: TV Markíza
Tomáš Bezdeda, profil
Nela Pocisková
Helena Vondráčková

Deň otvorených dverí televízie Markíza každoročne navštívia tisíce ľudí z celého Slovenska, ale aj zo zahraničia. Okrem prehliadky televíznych štúdií, či autogramiády moderátorov, redaktorov a hercov z obľúbených seriálov, si diváci môžu vychutnať pestrý program na hlavnom pódiu. Aj tento rok počas DOD vystúpia najväčšie esá československej hudobnej a tanečnej scény.

Speváčka Dara Rolins je už neoddeliteľnou súčasťou tohto veľkého markízackeho podujatia. Nebude chýbať ani tento rok. Na svoje si prídu aj fanúšikovia nestarnúcej českej stálice Heleny Vondráčkovej. Ženské uši určite poteší romanticky znejúci hlas speváka Roba Opatovského.

Z materskej dovolenky na DOD prijala pozvanie aj obľúbená herečka, speváčka a hviezda úspešného seriálu Búrlivé víno, Nela Pocisková. Stovky fanúšikov sa každý rok tešia práve na stretnutie so seriálovou Ninou. Tento rok Nela vystúpi aj v rámci hudobnému programu na hlavnom pódiu.

Aj skvelú slovenskú speváčku a víťazku druhej série Tvoja tvár znie povedome, Máriu Čírovú, budete počuť naživo, ak o dva týždne v sobotu zavítate na Deň otvorených dverí.

Na pódiu v areáli Markízy nebude chýbať ani vystúpenie veľkého talentu v podobe speváčky Emmy Drobnej. Víťazka posledného ročníka SuperStar a budúca tanečnica v šou Let´s Dance zaspieva svoje najväčšie hity.

Prvýkrát na DOD vystúpi mladá speváčka a raperka Aless. Vychádzajúca hviezda nedávno vydala nový album, ktorý je okrem iného plný aj letných hitov. Fanúšikovia si poslednú augustovú sobotu určite vychutnajú aj niektoré z jej horúcich noviniek.

O hudobnom talente Tomáša Yxa Dohňanského niet pochýb. Frontman a basgitarista skupiny Hex vystúpi aj s kapelou na hlavnom pódiu počas DOD. To, či sa v Yxovi prejavia aj tanečné vlohy, sa dozviete už čoskoro v pokračovaní obľúbenej šou Let´s Dance.

Spevák Tomáš Bezdeda nedávnohviezdil v tretej sérii úspešnej šou Tvoja tvár znie povedome. Vďaka jeho bravúrnym výkonom a premenám si ho diváci obľúbili ešte viac. Na Tomášove vystúpenie sa môžete tešiť na tohtoročnom DOD.

Zaujímavým spestrením programu bude aj vystúpenie tanečnej umeleckej skupiny Čarovné ostrohy. Zakladateľov folklórnej moderny si môžete pamätať ako superfinalistov šou Spojenie slovenského folklóru a modernej hudby určite ocenia fanúšikovia všetkých vekových kategórií.

Ich temperament vás dostane! Áno, aj Cigánski diabli budú súčasťou tohtoročného DOD.

Príďte v sobotu 26. augusta do Záhorskej Bystrice a užite si Deň otvorených dverí televízie Markíza!

 

 


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?

UPÚTAVKA

 
Pozývame vás na DOD - v sobotu, 25. augusta 2018!