22. 08 2017 10:32 | Janka Tomaškovičová

DOD pred rokom: Adela s Viktorom ešte netušili, že o rok už budú manželia

Lenka Šóošová s bruškom a Andrej Bičan v parochni. Aj takto sme oslavovali pred rokom 20. výročie Markízy. A vy ste boli s nami pri tom!

DOD 2016
DOD 2016 Foto: TV Markíza
DOD 2016
DOD 2016
DOD 2016

Minuloročný Deň otvorených dverí v Markíze bol naozaj výnimočný. Televízia oslavovala svoje dvadsiate narodeniny. Na túto veľkú párty ste boli pozvaní aj vy všetci, naši diváci a priaznivci, desiatky moderátorov, hercov, spevákov. Pripomeňte si teda tie najlepšie momenty z minuloročného Dňa otvorených dverí.

DOD 2016
Foto: TV Markíza
 

Každý rok prichádzajú do Záhorskej Bystrice tisíce divákov, ktorí sa chcú stretnúť s obľúbenými moderátormi a hercami, či nahliadnuť do televíznych štúdií. Prví nadšenci sa pred budovou televízie objavujú už v skorých ranných hodinách. Najväčšiu televíznu party uplynulého roka slávnostne otvoril generálny riaditeľ Televízie Markíza Matthias Settele spolu s Petrom Nagyom a Enriquem Iglesiasom, teda s Andrejom Bičanom a Viktorom Vinczem, ktorých si diváci zamilovali vďaka úspešnej šou Tvoja tvár znie povedome.

DOD 2016
Foto: TV Markíza
 

Dvadsiate výročie Markízy spolu s nami oslavovali aj známe tváre z televíznej obrazovky. Diváci sa mohli stretnúť s moderátormi a redaktormi, odfotiť sa a získať autogram od hviezd seriálov Búrlivé víno či Horná Dolná. Na priaznivcov najznámejšej slovenskej dediny čakalo v areáli Markízy seriálové auto Rapidečka.

DOD 2016
Foto: TV Markíza
 

Minulý rok na DOD nechýbala ani Adela Banášová a Viktor Vincze, ktorí zrejme v tom čase ešte ani sami netušili, že presne o rok už budú manželia. Dvadsiate narodeniny Markízy prišla osláviť, vtedy ešte s tehotenským bruškom, moderátorka Telerána Lenka Šóošová, ktorej sa presne o mesiac po DOD narodil druhý synček Roland.

DOD 2016
Foto: TV Markíza
 

Televízia Markíza každý rok pripravuje pestrý program, ktorý prebieha na hlavnom pódiu počas celého dňa. Diváci si tak môžu vychutnať atraktívne hudobné a tanečné vystúpenia v podaní tých najlepších interpretov. Na oslave dvadsiateho výročia Markízy vystúpili Tublatanka, Peter Bič Project, IMT Smile, Dara Rolins, Emma Drobná, Celeste Buckingham a mnohí ďalší. Niekdajší víťaz SuperStar a prvej série šou Tvoja tvár znie povedome Lukáš Adamec exkluzívne na DOD pokrstil nový album spolu so svojou kapelou Horská chata. Krstným otcom bol Ivan Tásler, frontman skupiny IMT Smile. Počas DOD všetkých divákov šokoval Marián Mitaš. Moderátor dobrodružnej šou Ostrov sa rozhodol prijať adrenalínovú výzvu a priamo počas programu skočil bungee jumping. Naplno sa vybláznili aj deti, pre ktoré boli pripravené rôzne atrakcie. Najmenší návštevníci sa tešili na Mášu a medveďa. Tí starší mohli stretnúť účinkujúcich z obľúbených relácií či zasúťažiť si o nové auto.

Marián Mitaš, DOD 2016
Foto: TV Markíza
 

Príďte už túto sobotu, 26. augusta do Záhorskej Bystrice a užite si spolu s nami Deň otvorených dverí Televízie Markíza. Už od 7.30 môžete nahliadnuť do zákulisia populárnych relácií. Autogramiáda vašich obľúbených hercov, moderátorov a redaktorov a bohatý program na hlavnom pódiu bude prebiehať do 16.00. Tešíme sa na vás!


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?

UPÚTAVKA

 
Vidíme sa na DOD Televízie Markíza - v sobotu, 26. augusta 2017!