Dod cover

Exkluzívny rozhovor s Mariom: Toto povedal o slovenských ženách

24. 08 2018 17:00 | dg
Mario Cimarro
Mario Cimarro Foto: TV Markíza

Stretli sme sa s hviezdou telenovely Skrytá vášeň.

Kubánsky herec Mario Cimarro trávi posledné dni na dovolenke na Slovensku, kde sa mu veľmi páči, o čom doteraz svedčil jeho Instagram, na ktorom zverejňoval fotky z rôznych miest nášho hlavného mesta.

S hviezdou jednej z najobľúbenejších telenoviel Skrytá vášeň sa nám podarilo urobiť exkluzívny rozhovor

Nezabudnuteľný predstaviteľ Juana Reyesa si našu krajinu nevie vynachváliť. „Človeče, milujem to tu, veľmi sa mi tu páči. Veď sa na to pozri. Nie je to krásne? Skutočne nádherné. Vo vašej krajine sa cítim úplne fantasticky,“ povedal.

Od nakrúcania telenovely o troch bratoch a troch sestrách ubehlo už takmer 15 rokov. Ako si na to spomína? „Skrytá vášeň mi zmenila kariéru. Je to jedna z najúspešnejších telenoviel, ktoré som robil, ak nie najúspešnejšia. Veľmi si to vážim. Moja rola bola úžasná. Otvorila mi mnoho dverí, naozaj veľmi veľa. Som veľmi vďačný za možnosť pracovať s úžasným kolumbijským scenáristom Juliom Jiménezom, režisérom, hercami. Nie je to klišé, pretože v televízii každý povie „Sme rodina“, občas to tak je. Toto bolo skutočné. Boli sme ako rodina. Nakrúcalo sa rok a bolo to skvelé,“ prezradil v rozhovore. 

Čo lámač ženských sŕdc povedal o slovenských ženách? Sledujte video.

 

Mario Cimarro vás všetkých pozýva na sobotňajší Deň otvorených dverí Markízy!

 

Upútavka

 
DOD 2019 - Stretnite sa naživo so známym tvárami z televíznej obrazovky!
Sledujte celé epizody na