Dod cover

DOD 2018: Do Markízy prišlo viac ako 20-tisíc návštevníkov!

26. 08 2018 10:10 | ts
Mary Bartalos
Mary Bartalos Foto: TV Markíza
Lenka Vavrinčíková, Andrea Šprochová a Michal Hečko
Eva Zelníková a Miška Kiripolská
Martin Urban a Roman Adamka

Ďakujeme za úžasnú atmosféru.

Najväčšie herecké a moderátorské hviezdy, špeciálny zahraničný hosť, atraktívny program na pódiu, množstvo zaujímavých atrakcií a všadeprítomná fantastická atmosféra - také boli v poradí už 22. narodeniny televízie Markíza počas veľkého letného podujatia, Dňa otvorených dverí (DOD). V sobotu, 25. augusta 2018, prilákal do areálu dlhodobo najúspešnejšej slovenskej televízie v Záhorskej Bystrici vyše 20-tisíc návštevníkov z celého Slovenska.

 

DOD ráno prestrihnutím symbolickej pásky slávnostne otvoril generálny riaditeľ skupiny Markíza Matthias Settele, ktorý dorazil naozaj štýlovo - na traktore šoférovanom obľúbeným hospodárom Martinom Bagarom z reality šou Farma a oblečený v tradičnom slovenskom kroji. Jedinečnú atmosféru dotvárala okrem potlesku návštevníkov aj ľudová hudba a detskí tanečníci.

 

Najväčším prekvapením pre návštevníkov bol rozhodne svetoznámy herec Mario Cimarro, hviezdakultovej telenovely Skrytá vášeň, ktorá si aj na Slovensku získala obrovské množstvo fanúšikov. A práve dnes mali návštevníci DOD jedinečnú možnosť stretnúť sa s ním osobne a získať jeho podpis či spoločnú fotografiu.

Návštevníci sa tiež mohli osobne zoznámiť s najočakávanejšími televíznymi projektmi jesene a ich protagonistami v špeciálnych stanoch fenomenálnej zábavnej šou Tvoja tvár znie povedome, dlhoročne obľúbenej reality šou Farma, či nového seriálu z nemocničného prostredia Sestričky.

 

Obrovským lákadlom bola tento rok autogramiáda hereckých hviezd z aktuálne najsledovanejších seriálových hitov Oteckovia a Susedia. Svoje podpisy rozdali tisíckam záujemcov napríklad Vladimír Kobielsky, Braňo Deák, Filip Tůma, Marek Fašiang, Ján Koleník, Monika Hilmerová, Mária Bartalos, Jana Kovalčíková, Eva Pavlíková, Peter Marcin, Andy Kraus, Viki Ráková, Dominika Richterová a mnohí ďalší.

 

Davy priaznivcov trpezlivo čakali aj na autogramy moderátorov a redaktorov známych z markizáckych relácií, za všetkých spomeňme Zlaticu Švajdovú Puškárovú, Patrika Švajdu, Jara Zápalu, Máriu Chrenekovú Pietrovú, Kvetku Horváthovú, Danicu Nejedlú, Adelu Vinczeovú, Viktora Vinczeho, Lenku Vavrinčíkovú, Janku Hospodárovú, Petra Varinského, Patrika Hermana, Miriam Kalisovú, Adrianu Polákovú, Dara Richtera, Jána Tribulu, Borisa Prša, či Eriku Judínyovú.

O bohatý program na pódiu a skvelú zábavu sa postarali hudobné vystúpenia Dary Rolins, Katky Knechtovej, Emmy Drobnej, Zuzany Smatanovej, Tomáša Bezdedu, Cigánskych diablov, súrodencov Hečkovcov, 10 finalistov ostatnej série SuperStar, či raperky Aless.

 

Návštevníci DOD sa mohli dobre najesť v stánkoch s občerstvením, zakúpiť si originálne darčekové predmety, a vychutnať si rôzne atrakcie pre deti aj dospelých. Pre deti bola pripravená napríklad špeciálna zóna HÝBSA, vystúpenie obľúbeného speváka Mira Jaroša a svoju detskú hudobnú tvorbu naživo predviedol aj herec Dano Heriban, ktorého diváci poznajú najmä ako Ďura Brmbalíka zo seriálu Horná Dolná.

Spoznali sme tiež šťastného výhercu nového auta Kia Ceed, vyžrebovaný bola za prítomnosti notárky zo všetkých, čo sa od 13. augusta 2018 zaregistrovali a poslali SMS do súťaže Vstávaj a vyhraj s reláciou Teleráno. Veľkej pozornosti návštevníkov sa tešil aj úspešný pokus o vytvorenie najväčšej slovenskej pizze za pomoci detských hercov zo seriálu Oteckovia.

„Veľmi nás teší neustály záujem našich divákov a priaznivcov, ktorí každoročne prichádzajú z celého Slovenska, aby na vlastnej koži zažili neopakovateľnú atmosféru Dňa otvorených dverí. Opäť sme spoločne prežili výnimočný deň plný pozitívnej energie, jedinečných zážitkov a výbornej nálady. Je to pre nás veľká česť a zároveň záväzok robiť naďalej všetko pre to, aby bola Markíza aj naďalej najobľúbenejšou televíziou na Slovensku. Už teraz sa nevieme dočkať, že sa u nás v Záhorskej Bystrici uvidíme opäť o rok," uzavrel Matthias Settele, generálny riaditeľ skupiny Markíza.

Upútavka

 
DOD 2019 - Stretnite sa naživo so známym tvárami z televíznej obrazovky!
Sledujte celé epizody na