Dod cover

Neprehliadnite: Takto sa dostanete na DOD do Markízy

14. 08 2019 16:20 | lm
Neprehliadnite: Takto sa dostanete na DOD do Markízy
Neprehliadnite: Takto sa dostanete na DOD do Markízy Foto: TV Markíza

Máme pre vás podrobný návod, ako sa k nám dostanete bezpečne a bez komplikácii.

Už túto sobotu, 17. augusta, sa brány Televízie Markíza opäť po roku otvoria pre všetkých fanúšikov a divákov, ktorí chcú stretnúť svoje televízne idoly. Máme pre vás zopár užitočných rád, ktoré vám pomôžu dostať sa priamo do televízie bez problémov.

Ak sa chystáte prísť po diaľnici D1, pôjdete cez tunel Sitina, za tunelom zídete z diaľnice druhým zjazdom na Záhorskú Bystricu. Dostanete sa ku kruhovému objazdu, ktorý prakticky celý obídete a navedie vás až k veľkému parkovisku nákupného centra Bory Mall.

1.jpg
Foto: TV Markíza
 

Ak plánujete prísť diaľnicou D2, z diaľnice sledujete tabule smer Devínska Nová Ves. Zídete dole z diaľnice, následne vás cesta a dopravné značenie navedie k spomínanému parkovisku Bory Mall.

3.jpg
Foto: TV Markíza
 

Od nákupného centra je potom zabezpečená bezplatná kyvadlová doprava k televízii. Každých 15 minút premáva označený autobus. Od nákupného centra ale môžete zvoliť aj autobusobú linku číslo 36, tá premáva každých 60 minút, táto však nie je bezplatná, a teda si treba zakúpiť platný cestovný lístok.

Ak prídete do Bratislavy vlakom, z hlavnej vlakovej stanice bude opäť zabezpečená bezplatná a riadne označená autobusová linka, ktorá bude premávať každých 15 minút.

Rovnako bude zabezpečená bezplatná kyvadlová doprava aj spod Mosta SNP, označené autobusy budú premávať každých 40 minút. Rozhodnúť sa však môžete aj pre autobusovú linku číslo 37, kde si treba lístok zakúpiť a ktorá premáva každých 20 minút.

 


Okrem hviezd Televízie Markíza sa môžete tešiť aj na bohatý sprievodný a hudobný program. Koho všetkého uvidíte, si môžete prečítať v našom článku. A príde aj hudobná hviezda!

 

Upútavka

 
DOD 2019 - Stretnite sa naživo so známym tvárami z televíznej obrazovky!
Sledujte celé epizody na