Dod cover

DOD 2019 v kocke: Mapovali sme ho pre vás od začiatku až do konca!

17. 08 2019 16:15 | trinity
DOD 2019
DOD 2019 Foto: TV Markíza

Najkrajší televízny deň v roku, na ktorý ste sa tešili vy i my, je už za nami. Ďakujeme!

Televízia Markíza dnes opäť otvára dvere svojim divákom a fanúšikom. Na všetkých návštevníkov čaká bohatý program, autogramiáda našich hercov, moderátorov, redaktorov, ale aj hudobné vystúpenia Dary Rolins, Emy Drobnej, Mira Jaroša, Terezy Maškovej, Marka Danna, Sharloty, Aless, Martina Haricha, Dominiky Mirgovej či finalistov speváckej šou The Voice Česko Slovensko. A ako po iné roky, i tentoraz privítame aj hviezdneho zahraničného hosťa - českú popovú a muzikálovú divu Lucii Bílou! Naše kamery budú neustále pri tom, aby si DOD 2019 mohli vychutnať aj diváci pri televíznych obrazovkách, počítačoch, mobiloch či tabletoch!


* Krátko nato, ako Kvetka vyspovedala šéfa spravodajstva a publicistiky Henricha Krejču, redaktorku Lenku Stankovú a moderátora Michala Kovačiča, Tomáš spolu s generálnym riaditeľom Matthiasom Settelem skontrolovali kvalitu tohtoročných DOD halušiek a na záver opäť Kvetka fanúšikom spolu so spevákom Mirom Jarošom a ambasádorkou Mirkou Luberdovou pripomenuli projekt Hýbsa. Scenár tohtoročného Dňa otvorených dverí sa naplnil, ďakujeme za účasť, dovidenia - a už teraz sa na vás tešíme opäť o rok!

DOD 2019
Foto: TV Markíza
 

DOD 2019
Foto: TV Markíza
 

DOD 2019
Foto: TV Markíza
 

DOD 2019
Foto: TV Markíza
 

* Moderátori Adriana a Daro v poslednom televíznom vstupe za prítomnosti generálneho riaditeľa TV Markíza Matthiasa Setteleho a notárky Ireny Bošanskej pokúsili spojiť s vyžrebovaným víťazom nového auta v súťaži Vstávaj a vyhraj s DOD. Nepodarilo sa síce, no o svoju výhru nepríde - po skončení DOD sa s ním produkcia, samozrejme, pokúsi spojiť opakovane. Slávnostné rozkrojenie tohtoročnej DOD torty dopadlo na výbornú hneď na prvý šup. Mňam!

DOD 2019
Foto: TV Markíza
 

DOD 2019
Foto: TV Markíza
 

DOD 2019
Foto: TV Markíza
 

* Záverečné vystúpenie na hlavnom stagei patrí speváčke Diminike Mirgovej a jej hitom.

DOD 2019
Foto: TV Markíza
 

DOD 2019
Foto: TV Markíza
 

* Na veľkú radosť (nielen) tých najmenších návštevníkov tohtoročného DOD na hlavné pódium ako uragán vtrhol obľúbený spevák Miro Jaroš. POZOR: Ak túžite po podpise svojej obľúbenej hviezdy, máte poslednú možnosť - v stane priamo pri jazierku si môžete ukoristiť podpisy moderátorov a redaktorov TV Markíza Janky Hospodárovej, Patrika Stellera, Mirky Almásy, Tomáša Dutku, Lenky Perželovej, Petra Varinského, Lenky Stankovej, Tomáša Batiza, Kristíny Raševovej a Juraja Fazekáša. V stane oproti jazierku zase nájdete Maroša Molnára z Extrémnych premien, Mateja Landla, Romana Slaninu, Štefana Kožku, Petra Brajerčíka, Zuzku Šebovú a Juraja Šoka Tabačka z Hornej Dolnej, a tiež Juraja Kemku z Dobre vedieť!, Zuzanu Fialovú, Alexandru Gachulincovú, Nelu Pociskovú, Karin Haydu a Pavla Topoľského zo šou Tvoja tvár znie povedome!

DOD 2019
Foto: TV Markíza
 

DOD 2019
Foto: TV Markíza
 

* POZOR: Ak túžite po podpise svojej obľúbenej hviezdy, v stane priamo pri jazierku si môžete ukoristiť podpisy moderátorov a redaktorov TV Markíza Márie Chrenekovej Pietrovej, Patrika Hermana, Gabriely Kajtárovej, Rasťa Ortha, Zuzany Ferenčákovej, Martina Petra, Andrey Paulínyovej, Reného Medzihradského, Ivany Krejčovej a Lukáša Zuzelku. V stane oproti jazierku zase nájdete Braňa Mosného, Matúša Kvietika, Elenu Podzámsku, Kristínu Madarovú, Mila Kráľa, Martina Mňahončáka, Anikó Vargovú a Helenu Krajčiovú zo Sestričiek, Miňa Kereša a Janku Bugalovú zo šou Tvoja tvár znie povedome, Juraja Čurného z Chart Show a Mirku Luberdovú, ambasádorku Hýbsa!

* Nuž a v závere štvrtého televízneho vstupu Adela vyspovedala chlapcov z Desmodu, Kvetka v štúdiu Televíznych novín otestovala moderátorov Viktora Vinczeho a Lenku Vavrinčíkovú, ako zvládnu prácu v neľahkých podmienkach a Tomáš si zase pri jazierku pozval na pár slov Farmárov! A potom už sa fanúšikovia konečne dočkali najväčšej hviezdy dnešného dňa, speváčky Lucie Bílej. Jej netrpezlivo očakávaný koncert len na chvíľku prerušila moderátorka Adela Vinczeová - aby kolega Johnny Tribula Lucke priniesol krásnu kyticu a aby jej sama Adela mohla odovzdať malý darček od fanúšičky - vlastnoručne urobeného anjelika.
DOD 2019
Foto: TV Markíza
 

DOD 2019
Foto: TV Markíza
 

DOD 2019
Foto: TV Markíza
 

* V druhej polovici štvrtého televízneho vstupu Kvetka Horváthová urobila krátke rozhovory so speváčkami Emmou Drobnou a Terezou Maškovou, ale aj talent skautom Smashom a torganizovala improvizovaný minikasting SuperStar! Adriana Poláková zase vyspovedala Zlaticu a Patrika Švajdovcov a ich kolegov z Televíznych novín Jaroslava Zápalu a Máriu Chrenekovú Pietrovú. Nuž a Adela Vinczeová prehodila pár slov s dobre naladeným Marošom Molnárom z Extrémnych premien, takže deti z Oteckov, ktoré dovtedy driloval na pódiu, si mohli aspoň na chvíľku vydýchnuť! :-)

DOD 2019
Foto: TV Markíza
 

DOD 2019
Foto: TV Markíza
 

DOD 2019
Foto: TV Markíza
 

DOD 2019
Foto: TV Markíza
 

DOD 2019
Foto: TV Markíza
 

* Pred pol druhou na hlavnom pódiu divákov svojich vystúpením potešila kapela Desmod. POZOR: Ak túžite po podpise svojej obľúbenej hviezdy, v stane priamo pri jazierku si môžete ukoristiť podpisy moderátorov a redaktorov TV Markíza Eriky Judínyovej, Jána Tribulu, Miriam Kalisovej, Petra Fila, Kristíny Kövešovej, Tomáša Kurillu, Ľubice Janíkovej, Františka Kosečka, Lucie Lukušovej, Pavla Kolečanského, Miroslavy Ondrejčíkovej a Miroslava Helda. V stane oproti jazierku zase nájdete Moniku Hilmerovú, Janu Kovalčíkovú, Dominiku Kavaschovú, Romana Poláčika a Kristínu Turjanovú zo seriálu Oteckovia, Dominiku Richterovú, Kristínu Barancovú Pírovú, Tomáša Majlátha, Evu Matejkovú, Andyho Krausa, Petra Marcina, Zuzanu Tlučkovú a Martu Sládečkovú zo Susedov!

DOD 2019
Foto: TV Markíza
 

* V úvode prvého, v poradí už štvrtého (a zároveň najdlhšieho) televízneho vstupu moderátorka Adela Vinczeová privítala Marka Fašianga, Filipa Tůmu, Braňa Deáka a Vladimíra Kobielskeho Oteckov aj s ich televíznymi deťmi. Okrem zápolenia v netradičnej súťažnej disciplíne im pripadla milá povinnosť odovzdať úžasnú výhru - kolobežku - malému návštevníkovi, ktorý porazil konkurenciu v kvíze k seriálu Oteckovia! Patrik Herman si potrkotal s osadenstvom seriálu Sestričky, náš kolega Boris Pršo so speváčkou Darou Rolins, Daro Richter si počas autogramiády posvietil na hercov zo seriálov Oteckovia a Susedia, nuž a zase Tomáš vyspovedal budúcich účastníkov druhej série šou Tvoja tvár znie povedome Nelu Pociskovú, Sašu Gachulincovú, Pavla Topoľského a Karin Haydu, spolu s novou porotkyňou Zuzkou Šebovou, choreografom Miňom Kerešom a hlasovou koučkou Jankou Bugalovou.

DOD 2019
Foto: TV Markíza
 

DOD 2019
Foto: TV Markíza
 

DOD 2019
Foto: TV Markíza
 

DOD 2019
Foto: TV Markíza
 

DOD 2019
Foto: TV Markíza
 

DOD 2019
Foto: TV Markíza
 

DOD 2019
Foto: TV Markíza
 

DOD 2019
Foto: TV Markíza
 

DOD 2019
Foto: TV Markíza
 

DOD 2019
Foto: TV Markíza
 

* Desať minút po dvanástej už hlavné pódium patrí speváckej stálici, bez ktorej by DOD v Markíze hádam ani nebolo DOD - Dare Rolins! POZOR: Ak túžite po podpise svojej obľúbenej hviezdy, v stane priamo pri jazierku si môžete ukoristiť podpisy moderátorov a redaktorov TV Markíza Kvetky Horváthovej, Tomáša Juríčka, Adriany Polákovej, Dara Richtera, Klaudie Kristiníkovej, Vratka Sirágiho, Janky Slačkovej, Jozefa Iľka, Zuzky Vankovej, Dominika Matulaja a Mišky Kertészovej. V stane oproti jazierku ešte stále nájdete Vladimíra Kobielskeho, Filipa Tůmu, Braňa Deáka, Marka Fašianga, Lauru Gavaldovú, Tobiasa Kráľa, Izabelu Gavorníkovú, Maroša Baňasa a Danka Rovňáka zo seriálu Oteckovia a farmárov Martina Bagára, Luciu Mokráňovú a Evelyn!

DOD 2019
Foto: TV Markíza
 

* Zhruba pätnásť minút pred dvanástou to už na stagei odpálil spevácky enfant terrible Martin Harich s kapelou!

DOD 2019
Foto: TV Markíza
 

* Krátko pred pol dvanástou fanúšikov svojím vystúpením potešila speváčka Emma Drobná. POZOR: Ak túžite po podpise svojej obľúbenej hviezdy, v stane priamo pri jazierku si môžete ukoristiť podpisy moderátorov a redaktorov TV Markíza Zlatice Švajdovej Puškárovej, Patrika Švajdu, Adely a Viktora Vinczeovcov, Danice Nejedlej, Michala Kovačiča, Lenky Vavrinčíkovej, Andrey Šprochovej a Lenky Debnárovej. V stane oproti jazierku zase nájdete Vladimíra Kobielskeho, Filipa Tůmu, Braňa Deáka, Marka Fašianga, Lauru Gavaldovú, Tobiasa Kráľa, Izabelu Gavorníkovú, Maroša Baňasa a Danka Rovňáka zo seriálu Oteckovia a farmárov Martina Bagára, Luciu Mokráňovú a Evelyn!

DOD 2019
Foto: TV Markíza
 

* V poradí už treťom televíznom vstupe Kvetka vyspovedala Oteckov Vladimíra Kobielskeho, Filipa Tůmu a Braňa Deáka. Do smiechu veľmi nebolo Markovi Fašiangovi, ktorý si vyskúšal jazdu na mechanickom býkovi - a dosť neelegantne z neho zletel! Mimochodom, jazdu si neskôr vyskúšali aj deti z Oteckov, ktoré vyspovedal zase Tomáš. Nuž a na záver Oteckovia potešili zástupkyňu Nadácie Markíza odovzdaním darcovského šeku. Moderátor Ján Tribula zase v štúdiu Telerána privítal televíznych Susedov, ktorých poriadne prekvapil vtipnými darčekmi z, ehm, Zuzkinho e-shopu! Danica Nejedlá zase v autogramiádovom stane prehodila pár slov s kolegami Patrikom a Zlaticou Švajdovcami, Andrejkou Šprochovou, Viktorom Vinczem a Michalom Kovačičom. A nechýbala ani spomienka na nedávno zosnulého frontmana kapely Hex Ďuďa...

dod_mk.jpg
Foto: TV Markíza
 

dod_sv.jpg
Foto: TV Markíza
 

dod_sus2.jpg
Foto: TV Markíza
 

dod_sus.jpg
Foto: TV Markíza
 

dod_o_nm_sek.jpg
Foto: TV Markíza
 

dod_deti.jpg
Foto: TV Markíza
 

dod_mf_byk.jpg
Foto: TV Markíza
 

* Desať minút pred jedenástou to už na stagei vo veľkom štýle odpálila víťazka minuloročnej SuperStar Tereza Anna Mašková s coververziou hitu Michaela Jacksona Billie Jean, vlastnou aktuálnou peckou Žár, horúcou novinkou z pera kapely No Name, ktorá bude mať oficiálnu premiéru až v septembri, či chytľavou hitovkou Uptown Funk od Bruna Marsa.

DOD 2019
Foto: TV Markíza
 

* Päť minút pred pol jedenástou už Matúš s Adrianou privítali na pódiu hudobníka Marka Danna, ktorému k spoločným hitovkám prišli spevácky vypomôcť pôvabná Gbeľanka Sarah Cao (Without you) a talentovaný Lucius Szikora (Sunflowers).

DOD 2019
Foto: TV Markíza
 

* O desiatej už svojím drsne dynamickým vystúpením dostáva divákov do varu česká raperka Sharlota. POZOR: Ak túžite po podpise svojej obľúbenej hviezdy, v stane priamo pri jazierku si môžete ukoristiť podpisy moderátorov a redaktorov TV Markíza Andrey Macoškovej, Martina Chlebovca, Katky Kulovej, Viktora Serebryakova, Lucie Hlaváčkovej, Tomáša Veleckého, Martiny Törökovej, Braňa Tomagu, Zuzany Javorovej, Marka Gudiaka, Jarky Kováčovej a Jaroslava Zápalu. V stane oproti jazierku zase nájdete Olivera Oswalda, Richarda Labudu, Zuzku Kravárikovú, Karinu Qayumovú a Jakuba Horáka z Oteckov, najznmejšiu televíznu Svokru Gizku Oňovú, zabávača Sama Trnku, alias vedátora Karola z Dobre vedieť! a Dávid Hartla, Noela Czuczora, Rasťa Sokola a Martina Nikodýma z pripravovanej druhej série šou Tvoja tvár znie povedome, ako aj hudobníka Marka Danna.

DOD 2019
Foto: TV Markíza
 

* Krátko pred desiatou patrí pódium raperke Aless a jej hitom, Nechýba, samozrejme, ani Narodená pre výhru.

DOD 2019
Foto: TV Markíza
 

* Druhý televízny vstup otvorila Kvetka Horváthová - rozhovorom s novým moderátorom šou Tvoja tvár znie povedome Martinom Nikodýmom a budúcimi súťažiacimi Noelom Czuczorom, Rasťom Sokolom a Davidom Hartlom. Vystriedala ich Janka Hospodárová s kolegami zo športu, ktorí si po profesionáloch z King of the North vyskúšali tzv. Bottle Cap Challenge! Nuž a nakoniec Adrana s kolegom Darom Richterom vyspovedali Olivera Oswalda a Zuzku Kravárikovú, alias Lukyho a Dorotku z Oteckov a ostatné deti z populárneho seriáli. POZOR: Ak túžite po podpise svojej obľúbenej hviezdy, vo farmárskom stane prebieha autogramiáda Dominka Porubského, Milana Vysokaia, Karin Dvořákovej, Michala Gajdošecha, Martina Šmahela, Lucie Gachulincovej a Evy Zelníkovej! V stane oproti jazierku zase môžete získať podpisy finalistov zo šou The Voice Česko Slovensko Markéty Chladovej, Kristiána Révaya, Valentíny Vlkovej, Diany Kalashovej, Petra Juhása , Adriany Bessogonov, Dominka Hanzu, Michaely Husárovej a Aleksandry Novej.

dod_dzo.jpg
Foto: TV Markíza
 

dod_asportaci.jpg
Foto: TV Markíza
 

k_chalani.jpg
Foto: TV Markíza
 

* Krásnou verziou piesne Shawna Mendesa In My Blood roztancovala fanúšikov Diana Kalashová.

DOD 2019
Foto: TV Markíza
 

* Krátko nato, ako návštevníkov DOD privítali moderátori Matúš Krnčok a Adriana Špronglová, potešila svojich fanúšikov skvelá Ivanna Bagová, ktorú vystriedala víťazka posledného ročníka The Voice Česko Slovensko Annamária d'Almeida. Tá divákov potešila verziou slaďáku z kultového Hriešneho tanca... A potvrdením sladkého tajomstva!

DOD 2019
Foto: TV Markíza
 

DOD 2019
Foto: TV Markíza
 

* Už len pár minút a na hlavnom stagei to vo veľkom štýle odpáli náš prvý hudobný hosť! Takže, ak práve nečakáte v úctyhodne narastajúcom rade na prehliadku našich štúdií... Šup, šup pod pódium, aby ste mali najlepší výhľad!

* Deň otvorených dverí v Markíze je oficiálne otvorený! Krátko nato, ako divákov pri obrazovkách v prvom televíznom vstupe privítali moderátori Kvetka Horváthová a Tomáš Juríček totiž symbolickú pásku krátko pred pol deviatou slávnostne prestrihol generálny riaditeľ televízie Matthias Settele, ktorý aj tento rok prišiel na DOD, ako už sa stalo milým zvykom, opäť netradične – spolu s moderátorkou Adrianou Polákovou sa po našom markizáckom jazierku priplavil na člne!

DOD 2019
Foto: TV Markíza
 

DOD 2019
Foto: TV Markíza
 

DOD 2019
Foto: TV Markíza
 

* Vonku je nádherne, slniečko svieti ako na objednávku :-), a tak nečudo, že už zhruba hodinu a pol pred oficiálnym štartom sa priestory pred našou televíziou i príjazdová cesta do Záhorskej Bystrice začali zapĺňať nedočkavými návštevníkmi tohtoročného Dňa otvorených dverí! Zrejme však neprekvapí, že ako po iné roky aj tento rok prví vytrvalci dorazili ešte o čosi skôr - verte tomu alebo nie, už v piatok. :-)


Chystáte sa na DOD do Markízy? Tieto hviezdy u nás stretnete

Neprehliadnite: Takto sa dostanete na DOD do Markízy

Upútavka

 
DOD 2019 - Stretnite sa naživo so známym tvárami z televíznej obrazovky!
Sledujte celé epizody na